Home Home Home
هنر من
فضاییه
به قشنگی زمین!
بکش پایین
سخنی کوتاه

تخصص من چیه؟
برنامه نویسی، طراحی سایت و ارائه خدمات موفق برای فضای مجازی

برای چه پلتفرم‌هایی برنامه می‌نویسم؟
ویندوز، مکینتاش، اندروید و آی‌اواس

طراحی تخصصی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی به صورت کاملا اختصاصی متناسب با نیاز شما با استفاده از استانداردهای روز برنامه نویسی ، طراحی ظاهری کاربر پسند و زیبا ، دارای پنل مدیریت فارسی و آسان ، طراحی اپلیکیشن موبایل سایت ، دارای سئو مقدماتی و امکان سئو تخصصی کلمات کلیدی سایت در گوگل ، پشتیبانی و آموزش رایگان کار با پنل مدیریت سایت....همه و همه خدمتیه که به شما ارائه خواهم داد.
شروع کار هم به این صورته که ابتدا به شما برای پروژه‌ای که در سر دارید مشاوره های رایگان خواهم داد. سپس به اهداف و راه حل ها و مسیر رسیدن به خواست شما می پردازیم تا تمامی مراحل شفاف باشند تا با خیالی آسوده از خدمات تقدیمی بنده بهره مند شوید.
مطمئن باشید شما را قدم به قدم تا رسیدن به هدفتون که داشتن یک سایت موفق و ایده‌آل هست همراهی می‌کنم. پس نگران هیچ چیز نباشید.

Home
Home
+98 912 252 4529

فراموش نکنید

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.
Gradient background Gradient background